TARAFLAR:
SATICI :
Adı  : UCZOyun Digital Game Market
Telefon : 506 148 77 19
Faks : -
E-posta : hello@amzm.net

1-SÖZLEŞMENİN KONUSU

1.1- Alınan ürünler dijital ortamdan "otomatik" olarak teslim edilmektedir.
1.2- Sitemizdeki alınan kredilerin iadesi hiçbir şekilde yoktur.
2-KULLANICI HESABI
2.1. UCZOyun Platformu üzerinden sunulan ürün ve hizmetlerden ve bir takım İçerik ve özelliklerden faydalanabilmeniz için bir Kullanıcı Hesabı açmalısınız.

2.2. Hesap açarken, temsil ettiğiniz tüzel kişi dışında, diğer herhangi bir kişi ve kurum ad ve hesabına hareket edemezsiniz.

2.3. Hesap açabilmeniz için (i) uygun bir kullanıcı adı ve şifre seçmeniz, (ii) kullanıcı kaydı için istenen hüküm ve koşulları kabul etmeniz ve (iii) UCZOyun tarafından talep edilen diğer bilgileri sağlamanız gerekmektedir. Talep ettiğimiz bilgiler, UCZOyun Gizlilik Politikası’nda öngörülen amaç ve kurallar kapsamında işlenip saklanacaktır.

2.4. İşbu Sözleşme kapsamında sağladığınız ve sağlayacağınız bilgilerin doğru, güncel, geçerli ve tam olduğunu ve olacağını ve bilgilerin doğru, güncel, geçerli ve tam olmasını sağlamak adına UCZOyun tarafından iletilen istekleri derhal yerine getireceğinizi kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz. Bu yükümlülüğün ihlali, Hesabınızın geçici veya sürekli olarak askıya alınmasına veya sonlandırılmasına sebebiyet verebilir.

2.5. Kullanıcı hesabında bulunan krediler nakite çevrilemez! ( Kredi çekimi sadece tarafımızca desteklenen youtube/twitch partnerlerimiz içindir )
Bu sözleşme ileride UCZOyun Üst Makam yetkililerince düzenlenebilme yetkisine sahiptir.

3-SATILAN ÜRÜNLER
3.1 UCZOyun Platformundan satılan tüm ürünler garantiye sahiptir.
3.2 Satılan ürünlerin bilgilerini güvenliğiniz için başkaları ile paylaşmayın.

4-GARANTİ
4.1 İşbu UCZOyun Platformundan satılan ürünlerin E-posta ve şifre bilgileri değiştirilebilir ancak değişim sonrası garanti dışı kalır.

Ürün alımı öncesinde bu sözleşmeyi okumanız ve alımdan sonra bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız.